JAARPROGRAMMA 2021-2022

De Historische Vereniging Maasland heeft in het jaar 2020-2021 helaas niet veel mogen organiseren. Dat gold ook voor de tweede helft van 2021 en voor de eerste maanden van 2022. De vereniging is gelukkig weer na de coronaperiode actief begonnen met het samenstellen van het jaarboek 2022 en de eerste voorbereidingen voor een lezing in juni 2022 zijn gestart. De tentoonstelling "Ode aan het Landschap" heeft ons in 2021 geïnspireerd om een boekje uit te brengen en een bijbehorende tentoonstelling in samenwerking met de Schilpen te organiseren. Deze tentoonstelling wordt geprolongeerd en het boekje Ode aan het landschap van Maasland, een geschiedenis ter lering en waardering is nog steeds te koop in De Schilpen. De meest actuele openingstijden zijn te vinden op de webiste van de Schilpen.